Ettevõtte asutamine

Ettevõtte registreerimine Eestis

Kavatsete alustada ettevõtet Eestis? Ärge muretsege, saame teid aidata lihtsa asutamise ja kõigi vajalike dokumentidega.

Tutvu pakettidega

Ettevõtte asutamine

Registreeri oma ettevõte internetis koos Grow abiga

Me registreerime täielikult toimiva juriidilise isiku (osaühingu) Eesti Äriregistris, et saaksite alustada oma globaalset äriprojekti. Grow kasutab veebipõhist registreerimisprotsessi, et katta kõik olulised nüansid, sealhulgas nimi, ettevõtte füüsiline aadress, postiaadress Eestis ja esialgne osakapitali sissemakse.

Optimaalne äriühingu struktuur

Me valime välja ja selgitame teile parima saadaoleva struktuuri teie ettevõttele. Kuna osaühing vastutab täielikult oma kohustuste ja võlgade eest, pole teil vaja muretseda oma isiklike varade pärast. See on täiesti (äriliselt) riskivaba.

Regulatsioonide eest hoolitsemine

Struktuur on paindlik ja võib tulevikus potentsiaalselt sobitada teie muutuvaid ärivajadusi. Me hoolitseme Eesti ja EL-i regulatsioonide järgimise eest. NB! Kuna seda omab ja juhib üks inimene, on see suurepärane valik vabakutselistele.

Räägi meie finantseksperdiga

Ettevõtte asutamine

Mida sisaldab Grow ettevõtte registreerimise teenus?

  • Turvaline veebipõhine juurdepääs teie ettevõtte andmetele (õiguslikud faktid, raamatupidamine, pangandus, maksud jne), võimalus tegeleda äriga kust tahes maailma otsast. Te ei pea füüsiliselt Eestis olema;
  • Eesti digitaalne isikutunnistus annab teile otsest kontrolli teie tehingute ja varade üle;
  • See on ülilihtne: puuduvad vahendajad, kaugjuhtimisega otsustajate nõukogu või varjatud kulud.

e-Residentsus

  • e-Residentsus – Eesti digitaalne isikutunnistus annab teile otsese kontrolli teie tehingute ja varade üle.

raamatupidamisteenus_1