Ettevõttest

Grow Finance on pikaajalise kogemusega tulevikku vaatav innovaatiline ettevõte, mis tegutseb Eesti raamatupidamis- ja finantsjuhtimisturul juba 2000. aastast.

Kuulume rahvusvahelisse finantsteenuseid pakkuvasse firmade ühendusesse GGI Alliance, mis võimaldab meil oma klientidele pakkuda mitmekülgset tippklassi raamatupidamisteenust.

  • Grow oli esimene 100 protsendiliselt paberivaba raamatupidamisbüroo Eestis
  • Meil on töötav e-arvete süsteem ning paralleelsena töötav digiarhiiv
  • Grow laseb Sinu äril kasvada. Võtame kõik raamatupidamistegevused enda kanda

Meie lubadus: Grow paneb Sinu äri kasvama. Ühisest koostööst võrsub vaid see, mida Sina soovid ning kaasneb vabadus keskenduda oma ettevõtte põhitegevusele.

Lisaks traditsioonilistele raamatupidamis-, äri- ja finantsjuhtimisteenustele pakub Grow ka ettevõtlust arendavaid teenuseid: tuge äriplaanide koostamisel ning toetustaotluste vormistamisel.

Grow võimekus ja kogemus on juba täna laiahaardeline, ulatudes Eestist ka väljapoole, ning kasvab iga päevaga. Teeme koostööd erinevast sfäärist ettevõtetega, teenindame nii suuri kui väikseid firmasid kodu- ja välismaalt. Meie raamatupidamis- ja finantsteenuse kvaliteet on alati kompromissitu olenemata Sinu ettevõtte tegevusvaldkonnast või suurusest.

Võta julgesti meiega ühendust telefonil +372 5629 3090, e-posti aadressil info@grow.ee või allpool oleva kontaktvormi abil.

This field is for validation purposes and should be left unchanged.