Meie meeskond

Ulvi Tallo
Partner
Helari Pallas
Partner
Anna-Liisa Orglaan
Partner
Veiko Nüüd
Partner
Kirsika Randjõe
Äriarendusteenuste juht
Meeli Kõre
Kvaliteedijuht, raamatupidaja
Liina Tarmisto
Maksuspetsialist, raamatupidaja
Malle Liivat
Maksuspetsialist, raamatupidaja
Kristin-Liis Rätto
Raamatupidaja
Mare Hirvesaar
Raamatupidaja
Birgit Ruisu
Raamatupidaja
Liina Saart
Raamatupidaja
Kätlin Lepik
Raamatupidaja
Kristina Tiiroja
Raamatupidaja
Reet Rakles
Raamatupidaja
Terje Võsu
Raamatupidaja
Merileid Sillapuu
Raamatupidaja
Helen Hoolma
Raamatupidaja
Keiu Toim
Raamatupidaja
Kristina Heilu
Raamatupidaja
Liisi Loomets
Raamatupidaja
Alina Lusikas
Raamatupidaja
Lilia Vinogradova
Raamatupidaja
Annika Mets
Raamatupidaja
Tatjana Pool
Raamatupidaja
Terje Toomla
Raamatupidaja
Kätlin Lindmäe
Raamatupidaja
Pilvi Simson
Raamatupidaja
Sigrit Abel
Raamatupidaja
Marge Puulmann
Raamatupidaja
Marge Pärtel
Raamatupidaja
Kristiina Kärbo
Raamatupidaja
Karolin Viikmäe
Raamatupidaja
Birgit Tomson
Raamatupidaja
Maiu Piisang
Raamatupidaja
Enelin Paavel
Raamatupidaja
Marta Nelis
Raamatupidaja

Ulvi Tallo

Partner

Aastal 2018 läbisin EBS Executive MBA, mis andis mulle võimaluse tutvuda rahvusvahelise kaliibriga ekspertide värskete juhtimisalaste käsitlustega. Majandusalase kõrghariduse omandasin Estonian Business Schoolis, kuid esmase raamatupidamisdiplomi sain juba keskkoolis. EBSis olen rahvusvahelise ärijuhtimise magistrantidele ka ise loenguid andnud. 

Grow tegevjuhina olen töötanud alates ettevõtte loomisest saati. Kogemusi olen saanud muuhulgas Kanadas, kus ma täiendasin end auditeerimisettevõttes UHY LDMB Advisor. Kuulun Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu (ITL) reaalajamajanduse töörühma. Äripäeva portaal Raamatupidaja.ee esitas mind  Arvestusala Edendaja 2018 kandidaadiks.

Mind vaimustab tehnoloogia. Eriti innustun ma siis, kui näen meie meeskonna liikmeid põnevusega uusi tehnoloogilisi, meie klientide tööd hõlbustavaid vidinaid järgi proovimas. Digiraamatupidamine ja reaalmajanduse propageerimine paneb mul silmad särama. Meeldib läbi viia koolitusi, eriti just selliseid, kus keerulisi olukordi peab võimalikult lihtsalt selgitama.

Patareide laadimiseks sobib hästi nii lumelaud, lohesurf kui mõnusa muusika saatel jooksimine. Samuti hea seltskond, ja seda olenemata asukohast. Reisinud olen aastate jooksul palju, kuid täna eelistan pigem rahulikumat kulgemist.

Helari Pallas

Partner

Anna-Liisa Orglaan

Partner

Olen õppinud infotehnoloogiat, ärirahandust ja ärijuhtimist. 2007. aastal omandasin Tallinna Tehnikaülikooli sotsiaalteaduste magistrikraadi ärirahanduses ja arvestuses. Raamatupidamisega olen seotud olnud 2001. aastast ning selle aja jooksul olen seisnud silmitsi väga erinevate põnevate väljakutsetega.

Oma tööd teen ma alati kire ja hoolivusega, sest mulle meeldib neid protsesse, mis meie tööpäeva mõjutavad, paremaks ja efektiivsemaks muuta. Mulle meeldib aidata abivajajaid ning leida probleemidele lahendusi.

Tuleviku raamatupidamiselt ootan vähem käsitööd, rohkem omavahel suhtlevaid platvorme ja andmete kasutamist juhtimisprotsessides. Arvan, et elame väga ägedal ajal, meil on võimalus väsimatult õppida ja areneda, luua uusi lahendusi ning täiustada aegunud käitumismustreid.

Veiko Nüüd

Partner

Baasteadmised raamatupidamise ja finantsarvestuse erialal olen omandanud Tallinna Tehnikaülikoolis ning sinna juurde täiendanud ennast ärijuhtimise vallas. Tööle asusin raamatupidamise valdkonnas 1992. aastal juba õpingute kõrvalt. Sealt alates olen olnud tegev finantssektoris erinevatel ametikohtadel raamatupidajast ettevõtte tegevjuhini.

Oma töös puutun pidevalt kokku paljude erinevate klientide ning lahendamist vajavate olukordadega. Nutikate lahenduste otsimine ja leidmine, ebastandartsetele olukordadele, teeb töö minu jaoks huvitavaks ja aitab fokuseeruda tähtsamale.

Suvel, tuuline meri ja talvel lumised mäenõlvad annavad võimaluse, et lülitada enesekontroll välja ning olla loodus- ning gravitasioonijõudude vallata.

Kirsika Randjõe

Äriarendusteenuste juht

Huvi raamatupidamise ja numbrite vastu tekkis mul juba keskkoolis. Peale kooli lõpetamist asusin õppima Tallinna Tehnikaülikooli rakendusliku majandusteaduse bakalaureuse astmesse.

Meeskonnatööd õpetas mind väärtustama kooli kõrvalt tehtud teenindustöö ning USAs reisimine aitas mul inimesena kasvada. Õppisin enda eest seisma ja vastutama ning probleemide asemel lahendusi otsima.

Minus on peidus väike idealismi pisik, mistõttu pakub minu töö mulle väga suurt rõõmu ‒ võin selle nimel, et tulemus täiuslik oleks, väsimatult tunde veeta.

Väljaspool tööd naudin… tööpäeva jooksul pooleli jäänud tööülesannete lõpetamist. Kui see tehtud, siis võib rõõmu tunda lähedastega ühise aja veetmisest. Minu silmad panevad särama head raamatud, väärt filmikunst, küünlavalgus ja enese arendamine.

Meeli Kõre

Kvaliteedijuht, raamatupidaja

Olen raamatupidamisega tegelenud üle 20 aasta ja enamik sellest ajast raamatupidamisteenust osutavates ettevõtetes. Erialase hariduse omandasin töö kõrvalt Mõdrikul tollase nimega Lääne-Virumaa Kutsekõrgkoolis.

Selle töö teeb huvitavaks mitmekesisus ja võimalus suhelda erinevate inimestega. Iga uus klient tuleb oma soovide, mõtete ja ideedega, mis tuleb raamatupidamise keelde ümber tõlkida.

Grow meeskonnaga liitusin 2020. aastal ja loodan siin veelgi areneda ja olla toetav meeskonna liige.

Vaba aega veedan lugedes või kultuuriüritusi külastades. Reisimas käin samuti nii tihti, kui võimalik.

Liina Tarmisto

Maksuspetsialist, raamatupidaja

Raamatupidamist olen õppinud Tallinna Kommertskoolis ning 2002. aastal lõpetasin Estonian Business School’i rahvusvahelise ärijuhtimise eriala.

Minu raamatupidamisteekond algas juba 1995. aastal ning Grow’ga liitusin 2009. aasta hilissügisel. Siin töötamine on mul võimaldanud end korduvalt teostada ning loomulikult on väga oluline osa meeldivast töökeskkonnast ka meie tore seltskond ja kontoriaknast avanev imeline vaade.

Vaba aega sisustan pere ja sõprade seltsis. Armastan maitsvaid sööke siit ja sealt maailma nurgast, häid filme ja raamatuid, muusikat, uisutada, oma aias nokitseda, reisida ja kindlasti kevadet ning päikest, mis mul alati sära silmadesse toovad.

Malle Liivat

Maksuspetsialist, raamatupidaja

Raamatupidamisega tegin esmatutvust Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas õppides. Edaspidi on minu elu raamatupidamisega tihedalt seotud olnud üle 20 aasta, mil olen seda tööd teinud erinevates firmades – nii rahvusvahelises hulgimüügiettevõttes, väikeettevõtetes kui ka raamatupidamisbüroos. Minu töökogemusele ja teadmistele on mitmekülgsust lisanud 6 tööaastat Maksu- ja Tolliametis maksualase rahvusvahelise infovahetuse alal.

Hindan väga kõrgelt head koostöövaimu, vastastikku toetavat ja abistavat kollektiivi ning sõbralikku õhkkonda töökohal. Meeldiv on näha, et Grow’s seda igati edendatakse.

Tööst vabadel hetkedel naudin head raamatut või sõprade seltskonda. Silmaringi aitab laiendada huvi ajaloo ja võõrkeelte vastu, mis on mind ka töös palju aidanud. Vaimu ja keha hoian erksana liikudes vabas õhus, mere ääres või trennisaalis.

Kristin-Liis Rätto

Raamatupidaja

Huvi numbrite ning selle taga peituva loogika vastu tekkis mul juba noorena, tänu millele oli ka mu lemmikaineks koolis just matemaatika. Peale gümnaasiumi lõpetamist suundusin edasi õppima Eesti Maaülikooli Maamajanduslikku ettevõtlust ja finantsjuhtimist. Noore tudengina ei teadnud ma veel kohe, mis mulle kõige südamelähedasem on. Õpingute jooksul aga mõistsin, et huvi kasvas aina enam just raamatupidamise vastu. Peale lõpetamist liitusin Grow meeskonnaga, kus saan oma õpitud teadmisi praktiseerida.

Vabal ajal armastan veeta aega endale lähedaste inimestega ning panustada enesearengusse.

Mare Hirvesaar

Raamatupidaja

Olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna, raamatupidajana töötan alates 1995. aastast. Oma karjääri jooksul olen omandanud kogemusi nii väikefirmades kui suurtes tootmisttevõtetes. Grow kollektiiviga liitusin 2008. aastal.

Vaba aega eelistan veeta vahel iseenda, vahel pere ja vahel sõprade seltsis. Perega naudime sageli lõõgastavaid rabamatku, üksi olles naudin lihtsalt hetke ennast. Meeldib lugeda, eelistan biograafiaid, memuaare ning populaarteaduslikke teoseid. Meeleldi käin ka teatris ja kontsertidel, naudin kõike ballettist improteatrini. Kuulan nii klassikalist- kui ka tantsumuusikat.

Birgit Ruisu

Raamatupidaja

Huvi finantsvaldkonna vastu tekkis mul gümnaasiumis, kui suviti andmesisestajana töötasin. Seega peale kooli lõppu otsustasin edasi minna õppima raamatupidamist ning õpingud lõpetasin 2016. aastal.

Olles töötanud neli aastat raamatupidajana ja praktilisi kogemusi juurde saanud otsustasin täiendada oma teadmisi majandusarvestuse ja finantsjuhtimise erialal magistriõppes, mille lõpetasin 2020. aasta kevadel.

Grow meeskonnaga liitusin 2019. aasta kevadel ning peale seda olen järjepidevalt uusi teadmisi juurde saanud ja arenenud.

Vabal ajal võib kohata mind discgolfi radadel kettaid loopimas või leida pere/sõprade ringis aega veetmas.

Liina Saart

Raamatupidaja

Raamatupidamist õppisin ma Tallinna Majanduskoolis. Esimese töökogemuse sain kooli kõrvalt raamatupidamisassistendina töötades. Peale kooli lõpetamist liikusin karjääriredelil jõudsalt edasi ning omandasin hulga praktilisi töökogemusi pearaamatupidajana. Grow töökollektiiviga liitusin 2012. aasta juunis.

Vabal ajal tegelen tantsimise ja joogaga, loen põnevaid raamatuid ning veedan aega sõpradega.

Kätlin Lepik

Raamatupidaja

Raamatupidajana töötan alates 1995. aastast ning selleks vajalikud erialased teadmised omandasin Tallinna Kergetööstustehnikumis. Tunnen ja tean raamatupidamismaailma väga hästi, kuid arvan sellegipoolest, et alati leidub ruumi arenguks ning enese täiendamiseks. Grow toreda kollektiiviga liitusin 2014. aastal.

Väljaspool kontorielu meeldib mulle olla koos oma perega ja sportida, naudin väga ka looduses viibimist.

Kristina Tiiroja

Raamatupidaja

Minu erialane haridustee algas Tallinna Majanduskoolist ning liikus sealt edasi Tallinna Tehnikaülikooli, kus omandasin majandusarvestuse magistrikraadi. Esimese tööalase raamatupidamiskogemuse sain Eltel
Networks 
AS-s ning alates 2016. aastast olen osa Grow vahvast meeskonnast.

Raamatupidamine on huvitav ning mitmekülgne. Olen senimaani üha uusi teadmisi kogunud, ja seda tänu Grow mitmekülgsetele klientidele, kes on nõus uute, ägedate arvestussüsteemide uuenduste ja muudatustega kaasa tulema.

Vaba aega veedan peamiselt koos oma perega. Meeldib ka käia joogas, lugeda raamatuid ja  hobikorras põnevaid retsepte katsetada.

Reet Rakles

Raamatupidaja

Olen õppinud raamatupidamist Tallinna Majanduskoolis. Sealt edasi olen teadmisi täiendanud erinevatel kursustel ja seminaridel.

Raamatupidajana olen töötanud üle 25 aasta. Nende aastate jooksul olen töötanud ernevate suurustega ettevõtetes. Olen nõustanud kliente ka juriidilistel teemadel. Raamatupidamisbüroodes olen töötanud aastast 2007.

Võimalusel loen vabal ajal meelsasti erinevate valdkondade põnevaid raamatuid. Mulle meeldib ka aias toimetada, mis on hea pingete maandaja. Naudin igal aastaajal koos koeraga pikki jalutuskäike metsaradadel. Veedan palju aega ka koos perega. Hindan igasuguseid kultuuriüritusi.

Terje Võsu

Raamatupidaja

Merileid Sillapuu

Raamatupidaja

Õppisin Tartu Ülikoolis raamatupidamist, mille lõpetasin 1988. aastal. Peale ülikooli lõpetamist olen olnud truu valitud alale, sest raamatupidamine ei ole igav.

Tõsisem huvi tekkis raamatupidamise vastu esimeses töökohas ja olen tänulik kolleegile, kes võttis vaevaks teha selgeks raamatupidamise sisu ja seosed.

Aastate jooksul olen olnud raamatupidamise korraldamise suure muutuse tunnistajana, kui ka ise kaasalööjana selles muutuses. Alustanud raamatupidamise tegemist paberil, mis tänapäevaks on jõudnud raamatupidamise programmide kasutamiseni.  Tänu  IT-le on vähenenud raamatupidamises andmesisestuse tööde maht ja suurenenud  sisestatud numbrite tõlgendamise maht. Ja see muutus on teinud tõsist rõõmu.

Grow’ga liitusin 2019. aastal, kust leidsin eest kaasamõtleva ja muutustele avatud töökeskkonna, mille motoks paberivaba raamatupidamine. See mõttelaad sobib väga mulle. Lisaks olen saanud taas kord kinnituse arusaamisele, et õppimine on elukestev tegevus.

Numbritest puhkan reisides või looduses olles või kultuuri nautides.

Helen Hoolma

Raamatupidaja

Keiu Toim

Raamatupidaja

Minu raamatupidamise haridustee algas Tallinna Tehnikaülikooli Finantsisti kursusega. Olen lõpetanud Estonian Business Shcooli ettevõtluse eriala. Alustasin tööd raamatupidajana juba aastal 2001. Grow inspireeriva meeskonnaga liitusin aastal 2019. Grows töötamine on olnud huvitav, mitmekülgne, mõnikord lausa põõrane kogemus. Iga päev õpin töö käigus midagi uut.

Vabaaja veedan koos perekonna või sõpradega. Olen kirglik rallispordi fänn ning tantsulõvi.

Kristina Heilu

Raamatupidaja

Olen lõpetanud Tallinna Majanduskoolis majandusarvestuse, maksuspetsialisti ja juristi abi erialad.

Raamatupidamisalast tööd alustasin aastal 2016, kogu minu erialane töökogemus on saadud erinevatest raamatupidamisbüroodest. Grow meeskonnaga liitusin 2020 aasta alguses.

Vabal ajal veedan aega perega või puhkan maakodus.

Liisi Loomets

Raamatupidaja

Alina Lusikas

Raamatupidaja

Raamatupidamise erialased teadmised omandasin Tallinna Majanduskoolist. Raamatupidajana alustasin tööd 1995.aastast. Pooleli on õpingud Tartu Ülikooli Pärnu Kolledzi majanduseteaduse erialal.

Oman kogemusi  erineva suuruste ettevõttete  raamatupidamise  tööde teostamisel. Raamatupidamise valdkonnas täiendan  end, osaledes seminaridel ja konverentsidel.

Vaba aega veedan pere seltsis, mängin tennist ja padelit sõpradega.Lisaks loen erialast kirjandust, et olla kursis pidevate muutustega raamatupidamises.

Grow toreda meeskonnaga liitusin  2020 veebruarist.

Lilia Vinogradova

Raamatupidaja

Annika Mets

Raamatupidaja

Tatjana Pool

Raamatupidaja

Terje Toomla

Raamatupidaja

Kätlin Lindmäe

Raamatupidaja

Pilvi Simson

Raamatupidaja

Sigrit Abel

Raamatupidaja

Marge Puulmann

Raamatupidaja

Marge Pärtel

Raamatupidaja

Kristiina Kärbo

Raamatupidaja

Karolin Viikmäe

Raamatupidaja

Birgit Tomson

Raamatupidaja

Maiu Piisang

Raamatupidaja

Enelin Paavel

Raamatupidaja

Marta Nelis

Raamatupidaja