Meeskond

Ulvi Tallo
Partner
Anna-Liisa Orglaan
Projektijuht
Liina Tarmisto
Maksutiimi juht
Helena Kobin
Arendustiimi juht
Kätlin Lepik
Raamatupidaja
Liina Saart
Raamatupidaja
Mare Hirvesaar
Raamatupidaja
Kristiin-Marleen Sulg
Raamatupidaja
Kristi Väljas
Raamatupidaja
Kristina Kuznetšik
Raamatupidaja
Ingrid Aadva
Raamatupidaja
Kätlin Rimgaila
Raamatupidaja
Kirsika Randjõe
Raamatupidaja
Karina Kohava
Raamatupidaja

Ulvi Tallo

Partner
  1. aastal läbisin EBS Executive MBA, mis andis mulle võimaluse tutvuda rahvusvahelise kaliibriga ekspertide värskete juhtimisalaste käsitlustega. Majandusalase kõrghariduse omandasin Estonian Business Schoolis, kuid esmase raamatupidamisdiplomi sain juba keskkoolis. EBSis olen rahvusvahelise ärijuhtimise magistrantidele ka ise loenguid andnud.

Grow tegevjuhina olen töötanud alates ettevõtte loomisest saati. Kogemusi olen saanud muuhulgas Kanadas, kus ma täiendasin end auditeerimisettevõttes UHY LDMB Advisor.

Mind vaimustab tehnoloogia. Eriti innustun ma siis, kui näen meie meeskonna liikmeid põnevusega uusi tehnoloogilisi, meie klientide tööd hõlbustavaid vidinaid järgi proovimas. Mulle meeldib läbi viia koolitusi, eriti just selliseid, kus keerulisi olukordi peab võimalikult lihtsalt selgitama.

Patareide laadimiseks sobib hästi nii lumelaud, lohesurf kui mõnusa muusika saatel jooksimine. Samuti hea seltskond, ja seda olenemata asukohast. Reisinud olen aastate jooksul palju, kuid täna eelistan pigem rahulikumat kulgemist 🙂

Anna-Liisa Orglaan

Projektijuht

Olen aastate jooksul õppinud infotehnoloogiat, ärirahandust ja ärijuhtimist. 2007. aastal omandasin Tallinna Tehnikaülikooli sotsiaalteaduste magistrikraadi ärirahanduses ja arvestuses. Raamatupidamisega olen seotud olnud 2001. aastast ning selle aja jooksul olen seisnud silmitsi väga erinevate põnevate väljakutsetega.

Oma tööd teen ma alati kire ja hoolivusega, sest mulle meeldib neid protsesse, mis meie tööpäeva mõjutavad, paremaks ja efektiivsemaks muuta. Mulle meeldib aidata abivajajaid ning leida probleemidele lahendusi.

Tuleviku raamatupidamiselt ootan vähem n-ö käsitööd, rohkem omavahel suhtlevaid platvorme ja andmete kasutamist juhtimisprotsessides. Arvan, et elame väga ägedal ajal, meil on võimalus väsimatult õppida ja areneda, luua uusi lahendusi ning täiustada aegunud käitumismustreid.

Akude laadimiseks armastan ma reisida ‒ talvel mägedes lumelauaga seigelda ning suvel autoga erinevaid Euroopa riike avastada. Ja tegelikult, ega sihtkoht ei olegi niiväga oluline. Kõike seda loomulikult koos sõprade ja perega! Minu silmad panevad särama Euroopa filmid, raamatud ja pikad vestlused huvitavate inimestega põnevatest ideedest, inimsuhetest, ajaloost jms.

Liina Tarmisto

Maksutiimi juht

Raamatupidamist olen õppinud Tallinna Kommertskoolis ning 2002. aastal lõpetasin Estonian Business School’i rahvusvahelise ärijuhtimise eriala.

Minu raamatupidamisteekond algas juba 1995. aastal ning Grow’ga liitusin 2009. aasta hilissügisel. Siin töötamine on mul võimaldanud end korduvalt teostada ning loomulikult on väga oluline osa meeldivast töökeskkonnast ka meie tore seltskond ja kontoriaknast avanev imeline vaade.

Vaba aega sisustan pere ja sõprade seltsis. Armastan maitsvaid sööke siit ja sealt maailma nurgast, häid filme ja raamatuid, muusikat, uisutada, oma aias nokitseda, reisida ja kindlasti kevadet ning päikest, mis mul alati sära silmadesse toovad.

Helena Kobin

Arendustiimi juht

Finantsmaailm on mind kütkestanud juba lapsepõlvest saati, mistõttu polnud ka suureks üllatuseks, et Tallinna Majanduskooli raamatupidamist õppima läksin. Minu jaoks on raamatupidamine üks huvitavamaid erialasid, sest see pakub pidevaid väljakutseid ning võimalust ennast arendada. Grow meeskonnaga liitusin 2015. aasta kevadel.  

Alustasin küll assistendina, kuid täna töötan raamatupidamises. Senine kogemus on mulle õpetanud, et raamatupidamine ei ole kunagi “lihtsalt raamatupidamine”, tegemist on tunduvalt mitmetahulisema valdkonnaga.

Sport on viimase kümne aasta jooksul olnud väga oluline osa minu elust. Käin palju jõusaalis ning jooksurajal. Pean väga lugu tervislikest eluviisidest ning leian, et  elus peab lisaks heale karjäärile hoolitsema ka hea tervise eest. Väga oluline on ka pidev eneseareng. Olen õppinud, et teadmised erivaldkondadest teevad mu töö tunduvalt põnevamaks ning tänu sellele teen seda ka suurema huviga.

Kätlin Lepik

Raamatupidaja

Raamatupidajana töötan alates 1995. aastast ning selleks vajalikud erialased teadmised omandasin Tallinna Kergetööstustehnikumis. Tunnen ja tean raamatupidamismaailma väga hästi, kuid arvan sellegipoolest, et alati leidub ruumi arenguks ning enese täiendamiseks. Grow toreda kollektiiviga liitusin 2014. aastal.

Väljaspool kontorielu meeldib mulle olla koos oma perega ja sportida, naudin väga ka looduses viibimist.

Liina Saart

Raamatupidaja

Raamatupidamist õppisin ma Tallinna Majanduskoolis. Esimese töökogemuse sain kooli kõrvalt raamatupidamisassistendina töötades. Peale kooli lõpetamist liikusin karjääriredelil jõudsalt edasi ning omandasin hulga praktilisi töökogemusi pearaamatupidajana. Grow töökollektiiviga liitusin 2012. aasta juunis.

Vabal ajal tegelen tantsimise ja joogaga, loen põnevaid raamatuid ning veedan aega sõpradega.

Mare Hirvesaar

Raamatupidaja

Olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna, raamatupidajana töötan alates 1995. aastast. Oma karjääri jooksul olen omandanud kogemusi nii väikefirmades kui suurtes tootmisttevõtetes. Grow kollektiiviga liitusin 2008. aastal.

Vaba aega eelistan veeta vahel iseenda, vahel pere ja vahel sõprade seltsis. Perega naudime sageli lõõgastavaid rabamatku, üksi olles naudin lihtsalt hetke ennast. Meeldib lugeda, eelistan biograafiaid, memuaare ning populaarteaduslikke teoseid. Meeleldi käin ka teatris ja kontsertidel, naudin kõike ballettist improteatrini. Kuulan nii klassikalist- kui ka tantsumuusikat.

Kristiin-Marleen Sulg

Raamatupidaja

Olen sündinud ja kasvanud Heade mõtete linnas Tartus. Haridustee tõi mind Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonda, mille lõpetasin cum laude 2017. aasta suvel majandusarvestuse ja ettevõtluse juhtimise erialal.

Juba ülikooli ajal otsisin võimalusi end arendada, täiendada ning olla iseseisev. Tegelesin õpingute kõrvalt müügitööga, mis andis mulle väärtusliku klienditeeninduse kogemuse. Erialased teadmised omandasin audiitorfirma praktika käigus.

Ulatusliku  kogemuspagasi sain tudengina ka USAs töötades ja Hispaanias Erasmus+ programmis osaledes. Alates 2017. aasta varakevadest töötan edumeelses Grow naiskonnas, kus saan lisaks igapäevatööle osaleda ka arendustiimi huvitavates projektides.

Keha ja vaimu hoian tasakaalus põnevate ning arendavate tegevustega: heade raamatute lugemisega, käsitöö tegemisega ja sportimisega. Olen muuhulgas mänginud võrkpalli, osalenud triatlonil ja Võhandu maratonil. Hindan kõrgelt nii isiklikke kui tööalaseid väljakutseid, mis panevad mind proovile ning annavad võimaluse areneda.

Kristi Väljas

Raamatupidaja

Oman Tallinna Majanduskooli rakenduslikku kõrgharidust raamatupidamise erialal. Kasutan koolis saadud väärtuslikke teadmisi edukalt juba 2010. aastast alates. Töötatud aja jooksul olen omandanud olulisi ning laialdasi teadmisi erinevates raamatupidamisvaldkondades.

Vabal ajal veedan aega pere ning sõprade seltsis.

Kristina Kuznetšik

Raamatupidaja

Minu erialane haridustee algas Tallinna Majanduskoolist ning liikus sealt edasi Tallinna Tehnikaülikooli, kus omandasin majandusarvestuse magistrikraadi. Esimese tööalase raamatupidamiskogemuse sain Eltel
Networks 
AS-s ning alates 2016. aastast olen osa Grow vahvast meeskonnast.

Raamatupidamine on huvitav ning mitmekülgne. Olen senimaani üha uusi teadmisi kogunud, ja seda tänu Grow mitmekülgsetele klientidele, kes on nõus uute, ägedate arvestussüsteemide uuenduste ja muudatustega kaasa tulema.

Vaba aega veedan peamiselt koos oma perega. Meeldib ka käia joogas, lugeda raamatuid ja  hobikorras põnevaid retsepte katsetada.

Ingrid Aadva

Raamatupidaja

Erialased teadmised omandasin Tallinna Majanduskoolis, õppimise kõrvalt alustasin tööd ka raamatupidamisteenuseid pakkuvas büroos. Sinna tööle meelitas mind nii võimalus õppida omaala professionaalidelt kui ettevõtte mitmekülgsed kliendiportfellid.

Raamatupidaja amet meeldib mulle, sest see pakub igapäevaselt uusi võimalusi oma teadmisi täiendada ja erinevate ettevõtete arengusse panustada. Grow’s kuulun ka maksutiimi, et hoida ennast kursis pidevate muutustega seadusandluses ja toetada Grow naiskonda seaduste tõlgendamisel.

Oma vaba aja sisustan pere ja sõpradega ühiselt aega veetes.

Kätlin Rimgaila

Raamatupidaja
  1. aastal omandasin rakenduskõrghariduse majandusarvestuse erialal Tallinna Tehnikaülikooli Tallinna Kolledžis. Lisaks olen õppinud vahetusüliõpilasena Rootsis Jönköping International Business School’is. Raamatupidajana töötan 2008.aastast alates.

Minu vaba aeg kuulub minu perele. Mulle meeldib reisides uusi paiku avastada, tegelen hea meelega ka käsitööga.

Kirsika Randjõe

Raamatupidaja

Huvi raamatupidamise ja numbrite vastu tekkis mul juba keskkoolis. Peale kooli lõpetamist asusin õppima Tallinna Tehnikaülikooli rakendusliku majandusteaduse bakalaureuse astmesse.

Meeskonnatööd õpetas mind väärtustama kooli kõrvalt tehtud teenindustöö ning USAs reisimine aitas mul inimesena kasvada. Õppisin enda eest seisma ja vastutama ning probleemide asemel lahendusi otsima.

Minus on peidus väike idealismi pisik, mistõttu pakub minu töö mulle väga suurt rõõmu ‒ võin selle nimel, et tulemus täiuslik oleks, väsimatult tunde veeta.

Väljaspool tööd naudin… tööpäeva jooksul pooleli jäänud tööülesannete lõpetamist. Kui see tehtud, siis naudin (rahuliku südamega) lähedastega ühise aja veetmist. Minu silmad panevad särama head raamatud, väärt filmikunst, küünlavalgus ja minu mopsike Daniel.

Karina Kohava

Raamatupidaja

Õppisin Tallinna Tehnikaülikoolis bakalaureuse tasemel ärindust, sest soovisin omandada võimalikult laiapõhjalise hariduse, et elus nutikaid valikuid teha. Õpingute ajal tekkis mul huvi finantsmaailma vastu ning jätkasin õpinguid magistriõppe tasemel ärirahanduses ja arvestuses. Grow’ga liitusin 2016. aastal ning sellest ajast saati olen ma järjepidavalt kasvanud ja arenenud.

Raamatupidajana unistan ma sellest, et tuleviku raamatupidamine oleks võimalikult automatiseeritud, mis jätaks mulle rohkem aega suhelda toredate klientidega ning neid nende äritegevuses toetada.

Oma puhkused veedan ma meelsasti maailma avastades. Tulevikus näen end reisimas palju rohkem ja järjest kaugemale. Vabal ajal käin jooksmas, sõpradega väljas ning minu suureks kireks on teater.