blog, Uncategorized @et

Raamatupidamisbüroo Baltasar Consulting ühineb

Raamatupidamisbüroo Baltasar Consulting ja Grow Finance ühinevad. Alates 24.09.2018 kolib Baltasar Consulting OÜ oma büroopinna uuele aadressile asukohaga Pärnu maantee 141, Tallinn 11314. 

Lähemalt Growst

Grow  on pikaajalise kogemusega raamatupidamise ja finantsjuhtimise teenuseid pakkuv ettevõte. Grow kui kaubamärk on Eestis tuntud juba aastast 2000. Oleme Eesti TOP 10 raamatupidamisbüroode hulgas ja kuulume ka rahvusvahelisse organisatsiooni GGI, mis aitab meil oma klientidele mitmekülgset, usaldusväärset ja maailmatasemel tunnustatud raamatupidamisteenust pakkuda.

Grow eesmärk on vähem raamatupidamist ja rohkem ettevõtlust. Grow on esimene 100% paberivaba raamatupidamisbüroo. Meil on töötav e-arvete süsteem ja digiarhiiv. Aitame leida lahendusi, kuidas tehnoloogia, raamatupidamine ja finantsaruandlus ühildada.

Milliseid lisavõimalusi ühinemine toob?

Raamatupidamisbüroo laienemine võimaldab Teile pakkuda suuremat kompetentsi maksu- ja finantsnõustamises, ligipääsu parimatele tarkvaradele ning kaasaegset ja paberivaba raamatupidamist.

Senised raamatupidajad asuvad tööle Grow grupis, mis tähendab, et Teie raamatupidamisega jätkavad tööd spetsialistid, kes on Teie ettevõtte eripäradega juba hästi kursis. Grow igakuised sisekoolitused garanteerivad töötajate ühtlase väga hea taseme ning kõigi asjakohaste seaduse- ja maksumuudatustega kursis oleku.

Tänasel päeval on meil kasutuses mitu erinevat raamatupidamistarkvara, seejuures testime ja arendame pidevalt uusi lahendusi. Soovi korral võite oma ettevõtte raamatupidamist jätkata kasutusel oleva programmiga või meie abiga kasutusele võtta kaasaegsema ja rohkem võimalusi pakkuva online tarkvara. Näiteks võimaldab kaasaegne programm teha otse reaalajas tasumisi panka ja importida laekumisi, mis annab võimaluse reaalse seisu jälgimiseks täpselt nii sagedasti kui ise soovite.

Meie abiga on Teil võimalik lihtsalt kasutusele võtta e-arvete süsteem ning pakume ka arve aadressiteenust, kus kõik Teie e-posti aadressile saadetud arved laetakse 24 tunni jooksul raamatupidamise programmi. Kõik e-arvete süsteemiga liitunud saavad ise tasuta välja saata müügiarveid e-arvetena oma klientidele.

Lai koostööpartnerite võrgustik teistes riikides on toeks, kui Teie ettevõte on rahvusvaheline või plaanib välisturgudele laieneda.

Lisainfo

Baltasar Consulting OÜ juhiks jääb Veiko Nüüd. Kõigi küsimustega pöörduge alati julgelt Veiko või oma ettevõttega tegeleva raamatupidaja poole.
Veikoga saab ühendust telefonil +372 503 3240.

Meie uue asukoha leiad siit.