Uncategorized @et

Aasta Raamatupidaja 2018 on Helena Kobin!

24. oktoobril toimunud Eesti raamatupidajate konverentsil “Teejuht 2019. aastaks” anti välja Aasta Raamatupidaja 2018 tiitel. Konkursil osalesid mitmed võimekad ja igati hakkajad raamatupidajad. Kandidaatide hindamisel ja võitja leidmisel võeti arvesse osaleja kohta antud soovituskirja ja tema lugu “Miks ma olen raamatupidaja?”.

Konkursi võitis ja Aasta Raamatupidaja 2018 on Grow raamatupidamisbüroo raamatupidaja ja Grow arendustiimi juht Helena Kobin!

Aasta Raamatupidaja 2018 Helena KObin

Helena kirjutas talle võidu toonud loos järgmiselt: “Minu töö tähendab igapäevaselt erinevate probleemide lahendamist ja enda arendamist. Probleem ei tähenda enam kas aktiva ja passiva klapib, vaid probleem tähendab erinevate protsesside ümberkoordineerimist. See tähendab pidevat küsimist endalt, et kuidas teha midagi võimalikult efektiivseks. Samas kõige selle juures on alati üks väga suur tegur ja see on see teine pool ehk sinu klient. Klient ei ole üks number või müügiarve, vaid tegu on reaalse inimesega, kellel omad vajadused, mõtted ja ka need head ja halvad kiiksud. Kohati on tööl päevi, kus sa ei teagi, kas sa oled nõustaja, jutukaaslane, raamatupidaja, juht, assistent või hoopis lihtsalt mingi taustajõud, mis peab iseenesest toimima.”

Helena kirjutas veel, et raamatupidajale ei patsuta naljalt keegi õlale ja tunnusta tehtud töö eest, tegemist on taustajõuga mida ei märgata. Seepärast julgustab Helena raamatupidajaid ennast ja üksteist rohkem kiitma, väärtustama ise oma tööd ja panustama enda mitmekülgsesse arengusse.

Kui vajad konsultatsiooni, siis aitab sind Grow

Siit leiad viis asja, mida raamatupidaja aastal 2018 võiks soovida vältida. Meie raamatupidamisbüroos Grow oleme alati seisnud kaasaegsete lahenduste eest. Paberivaba raamatupidamine, online-raamatupidamine jne pole meie teenuse puhul midagi uut – meie jaoks on juba ammu tegemist loomulike valikutega ja praegu töötame me veelgi innovaatilisemate lahenduste kallal!

Kui soovid oma ettevõttele väärtuslikku partnerit, võta ühendust Grow raamatupidamisbürooga – helista meile +372 5629 3090 või saada e-kiri aadressile info@grow.ee.