blog

Tutvu Grow uue kodulehe ja teenuste pakettidega

Raamatupidamisbüroos Grow tegutsevad tegude inimesed. Oma blogis oleme korduvalt rõhutanud enda kaasaegseid lahendusi ja ajaga kaasas käimist, kuid meie teenuseid mitte kasutava lugeja jaoks võis see jääda veidi häguseks. Kuid nüüd on olemas käegakatsutav tõestus kõigi jaoks – kutsume teid tutvuma Grow tuliuue kodulehega!

Grow ja IMPACT 80/20 hea koostöö

Uue kodulehe aluseks on Grow ja agentuuri IMPACT 80/20 omavaheline koostöö – Grow meeskond tänab siinkohal agentuuri hea koostöö eest. Nagu kõik näha võivad, on uuelt kodulehelt andmete leidmine kerge ja kogu ülesehitus töötab sujuvalt. Kindlasti on hea tulemuse saamises oma osa mängida sellel, et mõlemad osapooled panustavad kaasaegsetesse ja võimalikult lihtsatesse lahendustesse.

Lihtsus on ka meie teenuste uue ülesehituse üks võtmesõnu. Oleme teinud kõik selleks, et meie kliendid ei peaks end vaevama asjadega, mis ei ole tegelikult vajalikud. Lihtsus seisnebki just selles, et jagame oma uuel kodulehel külastajatele vajalikku teavet selgelt ja lühidalt ning väldime olukorda, kus andmemassiiv üle pea kasvab. Kogu vajalik teave on kergesti leitav, kokkuvõtlikult esitatud ja asjakohase kujundusega. Just selline peabki üks koduleht aastal 2018 olema.

Uued raamatupidamisteenuste paketid – midagi igaühele

Kujunduslikku poolt kõrvale jättes on üheks kõige olulisemaks uuenduseks muudatused teenuse hinna kujunemises. Pakume jätkuvalt samasid raamatupidamise ja finantsanalüüsiga seotud teenuseid, kuid oleme nüüd hindade kujunemise aluseks võtnud paketid. Pakette on viis (Start, Micro, Standard, Premium ja Advanced) ning nendega saad tutvuda meie uuel veebilehel. Paketi valimisel saad lähtuda just enda vajadustest ja hinnad algavad tasemelt kõigest 39€/kuu.

Ent kuhugi ei ole kadunud Grow paindlikkus ja soov igale kliendile sobiv lahendus leida. Seega kui sa ei leia pakettide hulgast endale sobivat lahendust, võta meiega ühendust ning loome just sinu vajaduste järgi kohandatud teenuse.

Liitu sadade teiste kodu- ja välismaiste klientidega

Nagu me oleme oma uuel kodulehel ka välja toonud, pakume me hetkel teenust ligi 500-le kodu- ja välismaisele kliendile. Kui ka sina soovid saada osa meie teenusest, külasta meie kodulehte ja saada meile soov konsultatsioonile tulemiseks. Leiame üheskoos just sinu jaoks sobivaima lahenduse!