blog

Raamatupidamine kaugtööna on haiguste perioodil hea lahendus

Talv on selgesti aasta kõige haigusterohkem periood ja seda võimendavad alati saabuvad külma- ja gripilained. Kuigi ettevõtted ei saa oma töötajate paranemist otseselt kiirendada, saavad nad nii konkreetse töötaja kiiremale paranemisele kui ka ettevõtte teiste töötajate tervise hoidmisele kaasa aidata. Selle parimaks võimaluseks on ühendada raamatupidamine kaugtöö võimalusega.

Vältides haige inimese kontoris olemist on oluliselt kergem vältida ka haiguste levikut teistele. Ning kui ei ole tegemist just voodihaigega, siis arvutiga saab raamatupidaja või nii mõnigi teine kontoritöötaja üldjuhul midagi ikka ära tehtud. Sellest võidaksid kindlasti nii tööandjad kui ka töötajatööandja jaoks saab töö tehtud ja töötaja ei kaota sissetulekutes.

Kas raamatupidamine ja kaugtöö on ühendatavad?

Põhjuseid, miks töötaja ootamatult koju peab jääma, võib olla mitmeid. Näiteks:

  • nakkushaigus – vaevalt soovib keegi teine kontoris ka endale nakkuse saada;
  • lapse haigus – ilmselt ei taha keegi, et haige laps üksinda kodus oleks;
  • mõni olmemure – võib tulla ette olukordi, kus veeavariid likvideerima tulev töömees saab tulla vaid keset tööpäeva jne.

Loomulikult on töökohti, kus kaugtöö ei ole üldse võimalik, kuid raamatupidamine on õnneks teistsugune valdkond. Kui tegemist on kaasaegse kontori või raamatupidamisbürooga, on suurem osa tööst või kogu töö juba ammu arvutipõhine. Seega ei ole just väga keeruline töötajale vastu tulla ja talle mõned kodused tööpäevad võimaldada.

Töötajate usaldamise probleem on aegunud teema – motiveeritud töötajad on oma tööga seotud kohustuste täitmisel efektiivsed nii büroos kui ka mujal eraldi töötades. Ühtlasi on selge, et võimalus oma tööaega ja -kohta vähemalt aeg-ajalt ise valida tõstab kindlasti töötaja motivatsiooni! Lisaks on raamatupidamine üks neist valdkondadest, mis kaugtööst kindlasti palju võidab.

Osta raamatupidamine sisse 100% paberivabalt büroolt Grow

Võime uhkusega nentida, et raamatupidamisbüroo Grow oli Eesti esimene ettevõte, kus raamatupidamine muutus 100% paberivabaks. Oleme veendunud, et lihtsalt kontoris istumine ei peaks olema vähemalt raamatupidaja jaoks üks edukuse mõõtmise kriteeriume.

Helista meile numbril 5629 3090 või saada e-kiri aadressil info@grow.ee ja meie meeskonna palkamine kindlustab selle, et kõik tööd saavad tehtud.