blog

Ahoi, kõik raamatupidamise fännid!

Kas Sa näed unes numbreid? Kas Sinu bucket listi kuulub unistus saada deebet ja kreedit ilmtingimata tasakaalu? Kas eelarvestamine tekitab Sinus elevust? Kas Sulle meeldib teha just seda ja ainult seda, mis silmad särama paneb?

Kui Sa vastasid vähemalt ühele neist küsimustest jaatavalt, siis oled Sa meie inimene. Ja meil on super uudis! Grow otsib parasjagu oma usinasse meeskonda õpihimulisi raamatupidamise praktikante.

Vastutasuks pakume Sulle erakordset võimalust asuda meeliköitvale raamatupidamise teekonnale ning avastada endas osav seadustes orienteeruja, arveldusprogrammide arendaja, palgaarvestaja, finantsnõustaja või nupukas robotite seadistaja.

Praktika edukale läbijale pakume ametikohta Grow suurepärases meeskonnas, mis toob endaga inspireerivad koolitused ja seminarid ning vahvad töövälised ühistegevused.

Kes me oleme? Grow Finance on enam kui 17-aastase kogemusega raamatupidamis- ja finantsjuhtimisteenust pakkuv ettevõte. Oleme pioneerid ja toimetame esimese raamatupidamisbüroona Eestis 100% paberivabalt.  Kuulume ka prestiižse rahvusvahelise organisatsiooni GGI ridadesse, seega on meie know-how ja kogemused väga mitmekülgsed ning üleilmselt tunnustatud.  

Tekkis huvi? Saada meile aadressil info@grow.ee enne 6. aprilli oma CV ja motivatsioonikiri. Raamatupidamise maailm on suur ja lai. Ära maga maha šanssi sellega lähemalt tutvust teha!

Kalkuleerimisteni!