Grow raamatupidamisteenused AAA krediidireitingus.

Grow raamatupidamisteenused AAA  krediidireitingu klassis. Saime täna toreda üllatuse osaliseks, kui Bisnode Estonia saatis meile sellise tunnistuse, kus Grow Finance tunnistati aastal 2015 kõrgeima AAA krediidiretingu osaliseks.

Grow Finance üks peamisi rolle raamatupidamise kõrval on finantsnõustamine. Seega  usun, et selline tunnistus meie tegevusest lisab kindlust, et Grow on suuteline ka teistele ettevõtetele pakkuma kvaliteetset finantsalast tuge. Grow’ le endale tähendab see reiting, et oleme valmis alustama uute investeeringutega.

Ainult 3,8% eesti ettevõtetest on saavutanud kõrgeima krediidireitingu taseme AAA. Kõrgeima reitinguga ettevõtetel on keskmisest märgatavalt parem majandusseis ja finantsnäitajad, positiivne taust ning korrektsed maksekombed. Reitingutasemeid on kokku seitse, seejuures AAA on neist kõrgeim.

Bisnode Estonia arvutab iga päev krediidivõime hinnanguid (krediidireitingud) kõikide Eesti ettevõtete kohta. Kasutusel on Põhjamaades juba 1989 aastal loodud AAA-retingusüsteem, mida on kohendatud arvestades Eesti turgu ja siin kättesaadavaid andmeid. AAA reitingusüsteem on Euroopas, eriti Põhjamaades, laialdaselt tuntud ja tunnustatud.

Reitingu arvutamisel võetakse arvesse ettevõtte seisundit, tausta, finantsnäitajaid ja maksekombeid.