Tähtis sõnum kõigile raamatupidajatele!

Inimkompuutrina tuntud India matemaatikageenius Shakantula Devi on öelnud, et numbrid on elus, need pole pelgalt sümbolid paberil.

Kui Sa arvad sama, siis tule aita meie kundede deebet ja kreedit võrdsena hoida. Grow klientide bilansid vajavad Sind!

Vastutasuks pakume võimalust teha just seda, milles Sina parim oled: osav seadustes orienteeruja saab osaks meie maksutiimist, eriti nupukaid ootavad ees seadistamist vajavad robotid ning arendatamist ootavad programmid. Loomulikult on tähtis osa paketist ka tulemustest sõltuv lisatasu, suurepärane meeskond ja inspireerivad koolitused ja seminarid.

Kes me oleme? Grow Finance on enam kui 17-aastase kogemusega raamatupidamis- ja finantsjuhtimisteenust pakkuv ettevõte. Oleme pioneerid ja toimetame esimese raamatupidamisbüroona Eestis 100% paberivabalt.  Kuulume ka prestiižse rahvusvahelise organisatsiooni GGI ridadesse, seega on meie know-how ja kogemused väga mitmekülgsed ning üleilmselt tunnustatud.  

Mis veel? Ega elu pole vaid üks töö tegemine, vahel meeldib meile näiteks rabas matkamas käia. Just selline plaan on meil tänavusel vastlapäeval.

Tekkis huvi? Tutvu töökuulutuse detailsema info ja kandideerimistingimustega CV.ee keskkonnas ning võta meiega kindlasti enne 14. jaanuarit ühendust. Kalkuleerimisteni!