Accounting services as a contribution to the development of your business?

Raamatupidamise korraldamise näol on tegemist justkui igavese dilemmaga, mille üle arutletakse aastast aastasse. Kas osta raamatupidamisteenus ettevõttesse sisse või palgata oma raamatupidaja? Kumb on soodsam? Kas teenus saab olla piisavalt personaalne? Neid küsimusi on veel palju, kuid fakt on, et hea raamatupidamisteenus panustab ettevõtte edusse ja on lisaks ka kulutõhus.

5 põhjust, miks raamatupidamisteenus on hea valik

Ent teadagi on kordamine tarkuse ema ja toome taaskord välja viis põhjust, miks sa peaksid loobuma mõttest palgata oma ettevõttele eraldi raamatupidaja.

  1. Järelevalve raamatupidamisele. Teenust sisse ostes on tagatud see, et sinu ettevõtte raamatupidamisega tegeleb professionaalide tiim. Sel viisil on võimalik kiiresti leida ka väikseimad vead ja kindlustatud on kontroll kogu raamatupidamise üle.
  2. Soodsam. Kui mõelda, et raamatupidajale on vaja maksta igakuist töötasu ja lisaks tasuda tema sagedase koolitamise eest (raamatupidamine muutub väga kiiresti), siis on selge, et teenuse sisse ostmine on oluliselt soodsam.
  3. Paindlikum. Igal raamatupidajal on omad tugevad ja nõrgad küljed. Ent raamatupidamisteenust tellides saad kaasa kogu meeskonna teadmised. Lisaks saad tellida teenuste seast just selle, mis sinule vaja (ja seda sobivas mahus).
  4. Laiemad võimalused ja teadmised. Nagu juba mainitud, on tänu suurele tiimile garanteeritud paljude spetsialistide teadmised. Sel viisil saad ühe soodsa ja paindliku teenusega kaasa mitme spetsiifilise valdkonnaga ning kõigi uute seadustega kursis oleva raamatupidaja oskused.
  5. Valmisolek sinu väikese ettevõtte kiireks kasvuks. Paindliku teenuse näol on alguses võimalik tellida “miinimumpakett” ja seda aja möödudes täiendada. Hea raamatupidamisteenus kasvab koos ettevõttega – varustades ettevõtet ka vajaliku teabega õigete otsuste tegemiseks.

Kokkuvõttes võib julgelt väita, et edukad ettevõtted peaksid raamatupidamist kui teenust sisse ostma. See kehtib nii suurematele kui ka väiksematele ettevõtetele ja sellega peaks arvestama juba ettevõtet luues.

Grow raamatupidamisteenus on teenus kaasaegsele ettevõtjale

Grow tegeleb püsivalt sellega, et meie raamatupidajad käiksid ajaga kaasas ja oleme ka oma blogis kajastanud väärtusi, millest hea raamatupidamisteenus lähtuma peaks. Näeme end oma valdkonna pioneeridena ja oleme esimene 100% paberivaba raamatupidamisbüroo Eestis.

Kui ka sina soovid saada juba täna osa tulevikku vaatavast online-raamatupidamisteenusest, võta meiega ühendust meie kodulehe kaudu, saada e-kiri aadressile info@grow.ee või hoopis helista numbril 5629 3090!