Täiuslik raamatupidamisteenus peab aitama aega efektiivselt juhtida

Aeg on paratamatult piiratud ressurss. Kuna aega on sageli väga keeruline millegi arvelt juurde saada, on hädavajalik oma aega õigesti planeerida. Võlusõnaks on siinjuures ajajuhtimine – lisaks sellele, et mõelda, mille arvelt aega kokku hoida (st et mida tegemata jätta), tasub alati mõelda sellelegi, et kas olemasolevaid tegevusi on võimalik optimeerida. Tänaste online- või nutilahenduste võimaluste juures on aja raiskamine suisa kuritegu!

Tööstressi ja pideva ajapuuduse mõjud võivad olla globaalsed

Ei ole haruldane, et inimestel on tööl väga kiire ja iga päev tundub, et kõike tehtud ei saa. Levinud vastus küsimusele, et millal uue tööülesande tähtaeg on, on ju “eile”! Ometi oleks viimane aeg töötajate rolli muuta, et häiriv ballast ei segaks tähtsaimate tööülesannete täitmist. Samas ei ole see ainult “kaheksast viieni” probleem ja sel on mitmeid tasandeid:
  • pinge ja stress tööl mõjutavad kindlasti ka suhteid lähedastega ja seda enam on tegemist probleemiga, mida peaks püüdma vältida (stressi nõiaring);
  • lisaks võib siit tuletada veel üldisema seose – ettevõtete stressis, ärevuses või depressioonis töötajad ei mõju kokkuvõttes positiivselt ka kogu riigi sisemajanduse kogutoodangule.
Võib isegi väita, et tõhus ajajuhtimine võib Eesti (ja miks mitte ka maailma) majanduse ja SKT päästa! Üks hea koht, kus aja juhtimisega majandusega seoses alustada, on raamatupidamisteenus. Siingi kehtib Pareto 80:20 printsiip, kuna raamatupidamine on ettevõtte juhi jaoks vaieldamatult 80% kõige olulisemate tegevuste hulgas, kuid sellele kuluv ressurss võiks jääda 20% piiresse. Kuidas aga nii oluline valdkond ettevõtte jaoks kõige paremini tööle panna?

Kuidas raamatupidamine ajajuhtimisse panustada saab?

Tellides raamatupidamisteenuse kaasaegselt ja efektiivseid digilahendusi kasutavalt büroolt võid olla kindel, et sinu ressursse kasutatakse võimalikult efektiivselt. Raamatupidamisbüroo Grow spetsialistid lähtuvad oma töös lisaks muule ka efektiivsest ajakasutusest – et kõik saaks tehtud võimalikult tõhusalt. Kasu ettevõttele on aga suurem kui lihtsalt kokkuhoid raamatupidamiselt. Ettevõtte süsteemidega saab siduda e-arvete platvormi ja võimalik on ka paljude muude protsesside automatiseerimine. Nii säästate nii raha kui ka ettevõtte töötajate väärtuslikku aega – kõik parema tuleviku nimel! Kui soovid pakkumist oma süsteemide optimeerimiseks, võta raamatupidamisbürooga Grow ühendust juba täna.