Taaskord on aeg majandusaasta aruanne esitada

Nagu aknast välja vaadates võib näha, on aasta päris kiiresti edasi liikunud, ja ettevõtjate jaoks on kätte jõudmas järjekordne oluline tähtaeg – esitada on vaja majandusaasta aruanne. Aruande esitamise tähtajaks on suurema osa ettevõtete jaoks 30. juuni ja kuna sinna ei ole väga palju aega jäänud, on viimane aeg sellega tegelema hakata.

Majandusaasta aruanne vajab head koostööpartnerit

Ettenägelikud inimesed on selle temaatikaga juba ilmselt tegelenud, kuid ka neile tasub meelde tuletada, et majandusaasta aruande esitamiseks tasub valida kvaliteetne koostööpartner. Ent mille järgi saada aru, kas raamatupidamisbüroo vastab kõigile vajalikele tingimustele? Lühidalt öeldes peab tegemist olema kaasaegset teenust pakkuva ettevõttega, kus julgetakse mõelda väljaspool raame ja panustatakse innovatsiooni ning lisandväärtuse pakkumisse. Et sellise partneri leidmine lihtsam oleks, toome järgnevalt ära loetelu kõige olulisematest aspektidest, millele tuleks seda valikut tehes kindlasti mõelda (kiire töö, tehtud tööle vastavad hinnad ja kaasamõtlevad raamatupidajad on loomulikult iseenesestmõistetavad asjaolud).  
  • Online raamatupidamine – niinimetatud “paberimajandus” on tänapäeval suures osas digitaalseks muutumas ja sujuva koostöö tagamiseks tasuks leida 100% paberivaba büroo.
  • Paindlik – parim partner suudab pakkuda sellist teenust, mis arvestab sinu ettevõtte kõigi nüanssidega, olgu seejuures mahud kui tahes väikesed või suured.
  • Teadmised – tõelises raamatupidamisbüroos töötatakse selle nimel, et olemas oleks kompetents igas valdkonnas ja et töötajad on kursis isegi kõige väiksemate muudatustega.
  • Finantsnõustaja – büroo ei peaks piirduma pelgalt “raamatute pidamisega”, sest kaasaegne partner saab lihtsa vaevaga varustada oma kliente kiire ülevaatega ettevõtte seisust. Majandusaasta aruanne on vaid üks näide koostöövõimalustest.
  • Keskkond – ühe lisandväärtusena võiks sinu teenusepakkuja ka keskkonna käekäigu vastu huvi tunda; võimalusel vali keskkonnasõbralikuma teenuse pakkuja.
Täiendavaks lugemiseks sobib ka meie varasem postitus teemal “Milline on suurepärane raamatupidamisteenus?”.

Kuidas aga sobiv raamatupidamisbüroo leida?

Kui sul veel ei ole oma kindlat koostööpartnerit, siis vali just neile tingimustele vastav partner. Õnneks ei ole see keeruline, sest büroo Grow näol on tegemist Eesti esimene 100% paberivaba raamatupidamisbürooga ja meie innovaatiliste lahenduste abil on kõik sinu ettevõtte raamatupidamisega seonduv kontrolli all. Et majandusaasta aruanne kindlasti õigeks tähtajaks esitatud saaks, võta meiega aegsasti ühendust telefonil 5629 3090 või e-posti aadressil info@grow.ee.