Ärianalüütika

Ärianalüütika (Business Intelligence) on tehnoloogiapõhine protsess andmete analüüsimiseks, eesmärgiga omandada vajalikku infot, mis aitab juhtidel ja töötajatel teha paremaid äriotsuseid.

Põhjalik ärianalüütika annab ettevõttele võimaluse fikseerida kitsaskohad ning saada terviklik ülevaade ettevõttes toimuvast, luues finantsandmetes suurema selguse ja läbipaistvuse.

Kasutame peamiselt Microsoft Power BI platvormi, mis:

  • võimaldab kõrgtasemelist andmete analüüsi;
  • käsitleb lihtsasti suuri andmekogumeid erinevatest allikatest;
  • suudab luua tähendusrikkaid graafikuid;
  • on mõistlikult hinnastatud.

Me kavandame ja koostame töölauad (dashboard), mis on kohandatud vastavalt teie konkreetsetele vajadustele ja ootustele pakkudes juurde finants- ja juhtimisalast nõustamist.

Oodatavad tulemused:

Parem ülevaade ärimõõdikutest. Ei ole vaja tegeleda pidevalt andmete hankimise ja sorteerimisega, vaid saab keskenduda strateegia arendamisele ja juhtimisotsuste tegemisele.

Automatiseeritud protsessid. Koondades erinevaid andmeallikaid ning toimides koos raamatupidamistarkvaraga, kaob vajadus käsitsi andmete kogumiseks ning aruannete loomiseks.

Efektne presentatsioon. Võimalus luua visuaalselt köitvaid graafikuid ja tabeleid, mida on lihtne presenteerida  nii ettevõtte siseselt kui näiteks välisinvestoritele.

Lihtsustatud koostöö. Power BI platvorm võimaldab lihtsasti andmeid jagada erinevate kasutajate ja seadmete vahel.

Võta julgesti meiega ühendust telefonil +372 566 46 876 või allpool oleva kontaktvormi abil.

"*" indicates required fields

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
This field is for validation purposes and should be left unchanged.