Grow laieneb

Grow laieneb

Meil on heameel teatada, et Grow grupiga liituvad E-accounting ja  J.V. ja Partnerid. Laienemine võimaldab tegevusi efektiivistada ja klientidele lisateenuseid pakkuda.

Mida tähendab liitumine klientide jaoks?

Suurem meeskond ja kliendibaas loovad hea aluse tegevuste optimeerimiseks ning veelgi efektiivsemate süsteemide väljatöötamiseks. Näiteks on meil tänasel päeval tööl spetsialist, kelle peamiseks ülesandeks on tegeleda erinevate tarkvaradega. Panustades tehnoloogiasse saame käia kaasas arengutega, pakkuda kaasaegseimat teenust ning olla ärijuhtidele toeks kiirete finantsotsuste langetamisel.

Raamatupidamisbüroo laienemine võimaldab pakkuda suuremat kompetentsi maksu- ja finantsnõustamises, ligipääsu parimatele tarkvaradele ning kaasaegset ja paberivaba raamatupidamist.

Tänasel päeval on Grows kasutusel mitmeid erinevaid raamatupidamistarkvarasid, samas testime ja arendame pidevalt uusi lahendusi. Kliendid võivad oma ettevõtte raamatupidamist jätkata kasutusel oleva programmiga või meie abiga kasutusele võtta kaasaegsemaid lahendusi.

Grow abiga on võimalik ettevõtetel lihtsalt kasutusele võtta e-arvete süsteem ning pakume ka arve aadressiteenust, kus kõik kliendi e-posti aadressile saadetud arved laetakse 24 tunni jooksul raamatupidamise programmi. Kõik e-arvete süsteemiga liitunud saavad ise tasuta välja saata müügiarveid e-arvetena oma klientidele.

Lai koostööpartnerite võrgustik üle maailma on toeks, kui ettevõte on rahvusvaheline või plaanib välisturgudele laieneda.

 

E-accounting ja  J.V. ja Partnerid juhiks saab Anna-Liisa Orglaan.

e-post  annaliisa@grow.ee või telefon +372 5010 467

 

Kui soovid lisainfot meie teenuste kohta või personaalset pakkumist oma firmale, võta meiega ühendust.