Grow edukas 2017. aasta ja meie plaanid 2018. aastaks

Viimastel kuudel oleme avaldanud rea postitusi, mille eesmärk on olnud meie lugejate elu lihtsamaks teha. Oma praeguste ja tulevaste klientide edusse panustamine ongi üks Grow peamistest eesmärkidest. Ent kuidas möödus aasta 2017 meie raamatupidamisbüroo jaoks ja mida uut on meil sinu jaoks varuks aastal 2017?

Kuidas möödus aasta 2017?

Et raamatupidamine ja numbrid käivad alati käsikäes, toome sissejuhatuseks ära kolm olulist numbrit, mis aastat 2017 iseloomustama jäävad:

  • Grow meeskond kasvas 35% võrra;
  • Grow kliendibaas kasvas 30% võrra;
  • Grow sai 17-aastaseks.

Oleme oma meeskonna ja kliendibaasi kasvuga väga rahul ning usume, et selle põhjal on hea edasi liikuda ja aastal 2018 näitajaid veelgi parandada. Ent kõike ei ole siiski tarvis arvudes väljendada ja lõppev aasta tõi meie jaoks kaasa muudki head:

  • aastal 2017 valmis meie oma arveprogramm!;
  • meil toimus mitu väga toredat naiskonna üritust väljaspool tööd;
  • meie Facebooki fännide arv on kasvanud – suur aitäh teile kõigile.

Ent last but not least – leidsime aasta jooksul korduvalt kinnitust, et just meie kliendid on kõige ägedamad ja teevad kõige ägedamaid asju! Soovime ka kõigile oma klientidele sama ägedaid kliente.

Mida oodata aastalt 2018?

Oleme oma blogis korduvalt rääkinud tuleviku raamatupidamisest ja ajaga kaasas käimisest. Usume, et see on ainuõige viis edasi liikumiseks ja sellest lähtuvalt oleme 2018. aastaks mõned eesmärgid juba paika pannud:

  • meie arendustiim on viimas ellu mitmeid põnevaid projekte, mis võimaldavad tuleviku aruandlust piltide kujul;
  • uus maksukobar annab meie raamatupidajatele juurde uusi põnevaid töiseid väljakutseid;
  • meil valmib uus kodulehekülg!

Et kõigi nende numbrite ja arenduste taga on reaalsed inimesed, pöörame me alati suurt tähelepanu ka oma töötajatele. Oleme väga õnnelikud ja uhked selle üle, et meie meeskonnaliikmete peredesse sünnib järgmisel aastal vähemalt kaks uut ilmakodanikku! Lisaks otsime me juba praegu oma meeskonda ühte toredat raamatupidajat lisaks.

Kohtumisteni uuel aastal!

Nüüd on aasta kokku võetud ja käes on aeg end vaikselt aastavahetuse lainele lülitada. Pärast akude laadimist alustab Grow uuel aastal uue hooga ja lubame, et ka uuel aastal pühendame end sajaprotsendiliselt oma klientidele. Soovime meeleolukat aastavahetust ja edukat uut aastat kõigile meie klientidele ja lugejatele. Kohtumisteni!