GGI European Conference

Grow Finance osales GGI Euroopa konverentsil, mille eesmärgiks on erinevate riikide raamatupidamisfirmade koostöö suurendamine. Konverents toimus 21. – 24. aprillil Varssavis.

Väga inspireeriva makromajandusliku ülevaate, millises suunas majandus maailmas on liikumas, tegi Nenad Pacek. Hetkel ta nõustab ülemaailmsete ettevõtete juhte enam kui 380nes erinevas rahvusvahelises firmas. Ta on Global Success Advisors asutaja ja president. Ta oli 20 aastat  The Economist Group (The Economist Intelligence Unit) asepresident, kus ta nõustas rahvusvahelisi ettevõtteid majanduse alal ja juhtis erinevaid firmasid. Ta juhtis enam kui sadat Economist Government Roundtables’i, mille peakontorid asuvad Lääne- ja  Ida- Euroopas, Lähis-Idas, Aafrikas ja Lõuna-Ameerikas.
Nenad Pacek’i väljaanded on samuti väga inspireerivad, millest ülevaate leiate siit.

Kuna Eestis on enamus ettevõtted rahvusvahelise suunitlusega, siis koostöövõimalused erinevates riikides annavad võimalusi äri kasvatamiseks ka Eesti ettevõtetel. Samuti nõustades finantsalal, peame kursis olema maailma majanduses toimuvaga.