e-tšekk toob paberivaba elu

Tšekk on meie igapäevaste tehingute osana üks tüütumaid kaaslasi. Suurepärane lahendus on loodud Kaubamaja grupi püsikliendile mõeldud Partnerkaardi programmis. Logides iseteeninduse portaali, saab kasutaja näha kõigi partnerkaardiga registreeritud ostude dokumente. Elektroonilised tšekid on alla laetavad nii pdf, kui tabelarvutust võimaldavas csv formaadis.
Paberivaba arvestuse lisaväärtused
Enamus kassast saadud pabertšekid jõuavad kassa taga asuvasse prügikasti. Paberivabal tehingute registreerimisel on hoopis uued väärtused: – Ekslikult ära visatud vajalik dokument on hiljem leitav. Näiteks ettevõtte tarbeks soetatud kaup muutub ostudokumendita maksude tõttu kallimaks. – Kauba garantii tõendamiseks läheb tšekki ehk alles kahe aasta pärast tarvis. – Elektroonilise info analüüsimisel saame teada, kuhu igapäevane raha tegelikult läheb.
Kaasaegsete võimaluste kasutamine on erinev
Arusaadavalt on uuenduslike kasutajate arv alguses väiksem. Kasutusmugavuse ja lisaväärtuse kasvamisel muutuvad need meie igapäevase elu osaks. Grow on esimene paberivaba raamatupidamise juurutanud raamatupidamisteenuse pakkuja Eestis. Aitame oma klientidel võita uuenduslike lahenduste kasutusest nii säästliku teenuse, kui ka kiire ja asjakohase informatsiooni kättesaadavuse näol.