Online raamatupidamine

Raamatupidamisest palju rohkem

Erinevates ettevõtetes kasutatakse raamatupidamisinfot väga erinevas mahus. Väga väikse ettevõtte puhul võib kogu teave olla juhi peas ja täiendavate aruannete koostamine näib põhjendamatu vaevana. Mõnel teisel juhul eksisteerib raamatupidamise kõrval eraldi andmetöötluse süsteem, mis tagab vajaliku info olemasolu. Ometi tekib oluline osa vajalikust infost just raamatupidamisarvestuse käigus, mistõttu kipub eraldiseisev infosüsteem genereerima asjatut ajakulu info topelt sisestamise näol ning pakkuma teavet, mis oli raamatupidamises juba ammu olemas.

Suurepäraselt juurutatud raamatupidamine toetab juhtimisinfo kogumist ja töötlemist. Suur osa aruandeid luuakse raamatupidamises olevate numbrite baasil. Korralik infosüsteem võimaldab lisada ja töödelda teavet, mida raamatupidamises ei ole, tagades kogu vajaliku info olemasolu.

Igaühele oma

Meie ümber on tohutult infot, kust vajaliku leidmine võib olla korralik väljakutse. Näiteks vajab müügimees vastamata päringute nimekirja, assistent peab võlglastega tegelemiseks teadma laekumata arveid ning juht otsib prognoosi tegemiseks järgmisel kuul täitmisele minevaid müügitellimusi. Läbimõeldud infosüsteemi kasutamisel on see kõik vaid hiirekliki kaugusel. Tulemusena ei ole kellelgi vaja kulutada aega teabe otsimisele ning kõik saavad keskenduda oma põhiülesannetele. Just see muudab ettevõtte tegevuse tulemuslikuks ja edukaks.

Directo – kaasaegne online lahendus

Püüdes alati parima tulemuse poole, pakume klientidele internetipõhist majandustarkvara Directo. Directo toetab ettevõtte protsesse eelarvestamisest lõpliku majandusaasta aruandeni. Korraldada saab müügi planeerimist, tellimuste haldamist, hankeprotsesse, projektijuhtimist ja palju muud. Loomulikult on olemas kliendisuhete juhtimise, dokumendihalduse ja mitmed teised funktsioonid.

Tänu internetikeskkonnale saab kõik see kättesaadavaks igal ajahetkel ja mistahes internetiühendusega maailma punktist. Puudub vajadus täiendava tarkvara järele. Tööd saab teha kasvõi sõbra nutitelefoni abil.

Vaatamata lihtsusele on paljud ikka hädas

Kuigi kaasaegsed infosüsteemid pakuvad uskumatuid lahendusi on ikka probleeme. Üheks levinumaks mureks kipub olema hea infosüsteemi tulemuslik juurutamine ja asjatundlik kasutamine. Oleme oma klientidele toeks nii ühes, kui ka teises. Soovi korral analüüsime ettevõtte protsesse ja anname nõu nende korrigeerimisel. Väldime asjatut topelt tööd ning pakume abi mitmetes võtmeküsimustes. Tihti kujuneb meie teenus kliendile odavamaks, sama tulemuse saavutamises oma meeskonnaga.