Arvete müümine raamatupidamises lihtsamaks.

Grow soovib koostöös Investlyga hakata pakkuma oma raamatupidamise klientidele arvete müügi integreeritud lahendust. Arvete müümise teenus sobib eelkõige pikaajaliste maksetähtaegadega firmadele, kes soovivad raha kiiremini kätte saada.

Vestlesime Investlyga nende uuest teenusest ja uurisime, kuidas arvete müük saab  ettevõttele kasulik olla.

Mis on Investly  arvete müük ja milliseid arveid platvormil müüa saab?

Arvete müük aitab ettevõttel pikkade maksetähtaegadega müügiarvete eest raha ette kätte saada. Arve müüakse oksjonil väikese allahindlusega ning peale arve müümist kantakse raha kohe ettevõtte kontole. Maksetähtpäeval tasub sinu klient raha Investly kontole. Müüdava arve maksetähtpäev peab olema 15 – 120 päeva vahel. Arve tasuja peab olema korraliku maksekäitumisega ning elujõuline ettevõte ning arve maksetähtpäev ei tohi olla möödunud.

Kuidas arvete müük Investly platvormil käib?

  1. Laed üles esimese müüdava arve koopia toetavate dokumentidega.
  2. Investly annab sulle limiidi, mille ulatuses saada arveid müüma hakata.
  3. Esitad arve müümise taotluse.
  4. Investly kinnitab andmed ning saad saata arve oksjonile. Arve eest peab kaup/teenus olema tarnitud ning vastu võetud.
  5. Arve müügi oksjon Investly platvormil kestab 1-5 päeva.
  6. Investorid teevad arve ostu pakkumisi enampakkumise vormis, et sulle tuleks kõrgem müügihind. Oksjoni lõppedes kantakse raha sinu kontole.
  7. Maksetähtpäeval maksab sinu klient arvel märgitud summa Investly kontole.
  8. Ei mingeid reserve ega varjatud kulusid.

Tundub huvitav!

 Sooviksin oma arveid Investly platvormil müüa, kuidas edasi?

Investly on kohe-kohe avamas oma arvete müügiteenuse privaatset testkeskkonda, kus investorid on juba valmis platvormil arvetesse investeerima ning kõik tehingud toimuvad reaalajas. Raha vabastatake maksmata arvete alt koheselt, et seda siis äri kasvatamisel kasutada saaksite. Privaatkeskkonna eelis on see, et arve müüja saab Investlylt privaatset kasutajatuge ning lisaks saab kasutaja otse Investlyle teenuste veelgi paremaks muutmiseks tagasisidet anda.

Arvete müümine raamatupidamises lihtsamaks.

Grow on valmis pakkuma raamatupidamisteenust erinevate integreeritavate platvormidega, mis tähendab, et kliendil on võimalik raamatupidamise programmist ühe nupuvajutusega saata andmed otse teenusepakkujale.

Investly arvete müümise teenuse kasutamiseks kirjutage oma soovist aadressil investly@grow.ee ja saate juba lähiajal oma ettevõtte raha maksmata arvete alt vabastada.

Loe ka Investly blogipostitust  “5 erinevust faktooringu ja arvete müügi vahel

Kommentaarid on suletud.