Go to Top

Raamatupidamise hind

Ligikaudse raamatupidamise arvestuskuu hinna* leidmiseks, sisestage allolevasse kalkulaatorisse keskmised kalendrikuu andmed.

Ostuarvete (sh. kulutšekkide) arv kalendrikuus:
Müügiarvete arv kalendrikuus:
Põhivara objektide arv:
Töötajate arv (sh. tasu saavad juhatuse liikmed):
Kehtivate liisingu- või laenulepingute arv:
Ligikaudne raamatupidamise kulu kalendrikuus 0 EUR

Online programmis on võimalik palju tehinguid teha soovi korral kas ise või assistendi abil, mis tagab, et raamatupidamise hind on soodne.

Kuid olukorras, kus firma areneb kiiresti, on vajalik säästa enda aega, seda nii arvete kui aruannete haldamise arvelt. Selleks vajate nutikamat raamatupidamisteenust. Kui soovid, et e-arved liiguksid programmide vahel, siis oled just õiges kohas.

Seepärast ongi meie jaoks oluline teada saada, mis on sinu firm jaoks just täna olulisem. Samas saame aidata programmi valikul, mis vastavalt vajadusele, oleks kas soodne ja lihtne või pigem võimalusterohke.

 

Täpse, just Teie ettevõtte vajadusest lähtuva raamatupidamisteenuse hinnapakkumise saamiseks võtke palun meiega ühendust.

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teade


Hinnale lisandub käibemaks. Kord aastas lisandub aastaaruande koostamise kulu, mis on võrdne ühe arvestuskuu keskmise tasuga.

*hind on arvestatud väikeettevõtte raamatupidamisteenuse näitel, ettevõtte raamatupidamisarvestuse tegemisel üks kord kuus. Arvesse ei ole võetud lisateenused, mis ei ole raamatupidamisarvestuse seisukohalt hädavajalikud või toiminguid, mis tehakse sageli kliendi poolt.