Go to Top

Raamatupidamisteenused

Raamatupidamisteenus

Raamatupidamisteenused, mis näitavad numbrite asemel graafikut.

Hästi korraldatud raamatupidamisteenus annab võimaluse näha nii ettevõttes kui selle ümber toimuvat. Üks pilt räägib rohkem, kui 1100 numbrit. Korrektselt süstematiseeritud arvestus muudab ettevõtte kulud “läbipaistvaks”, võimaldades juhtkonnal eristada ebaolulisi kulusid olulistest, avastada varakult ebaefektiivsed tegevused ning suunata vabanenud ressursid põhitegevuse kasvule.

Ärimaailma arengud pakuvad kõigile uusi võimalusi ka raamatupidamises, pannes ettevõtjad üha nutikamaid konkurentsieeliseid otsima. Agressiivne ja innovatiivne tänapäev asendab aeglase mineviku. Kiire otsustamine on edu eelduseks. Korrektse info õigeaegsest valdamisest saab pideva muutumise keskkonnas trump, e-arvete kasutuselevõtt on selle heaks näiteks. Programm directo aitab lihtsalt kaasa raamatupidamise nutikamaks muutmisel.

Tavapärase arvepidamise kõrval pakume raamatupidamisteenuse sees omahinna arvestamisel, kliendi kasumlikkuse mõõtmisel, projektidele kulutatud ressursside (materjal, tööjõud, üldkulud jms.) jälgimisel ning palju muud.Grow_raamatupidamisteenused AAA

Grow Finance on aastal 2015 kõrgeima AAA krediidireitingu klassis. Kui huvitab, kuidas aitab nutikas raamatupidamine naelapead tabada, võta meiega ühendust.

 

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teade

.

Mitmed e-arved

E-arve käsitlustasu on 5 korda odavam pdf-arvest.

Nõustav raamatupidamisteenus on mõeldud ettevõtetele, mille juhtkond vajab tavapärasele raamatupidamisele lisaks tuge juhtimisotsuste tegemiseks. Samuti sobib see teenus ettevõttele, kel on olemas oma raamatupidaja-sisestaja, kuid kes ei oma piisavat pädevust keerukate küsimuste lahendamisel, süsteemi arendamisel ja aruannete koostamisel.

Nõustava raamatupidamise raames keskendume ettevõtte äriprotsessidele ning koostame juhtkonnale vajalikke aruandeid, mis aitab analüüsida ettevõtte toimimist. Juhtkonna soovitud arvestuse ja aruandluse kõrval pakume sõltumatu vaatlejana välja lahendusi raamatupidamise- ja juhtimisarvestuse arendamiseks.

Siinjuures on oluline toetav tarkvara, mille abil saab vähendada andmete töötlemise vajadust. Tulemusena väheneb oluliselt või kaob sootuks vajadus täiendavate aruannete käsitsi koostamise järele. Sõltuvalt tarkvara valikust saame olla abiks tarkvara juurutamisel.

Kokkuvõttes on nõustav raamatupidamisteenus personaalsema lähenemisega, pakkudes tuge juhtkonnale ja vähendades rutiinset tööd. Sõltuvalt vajadusest võib see teenus pakkuda võimalust ka finantsjuhi kompetentsi kuuluvate ülesannete lahendamiseks. Palun kirjuta meile, kui selline teenus on just sulle sobiv.