Go to Top

Raamatupidamine

Screen Shot 2015-07-14 at 12.13.45Inimese võimed ja tehnoloogia on kaks kõige olulisemat kriteeriumi, mis tagavad edukuse ja efektiivsuse  organisatsioonis üle maalima. Numbritest koonduv pilt aitab mõista detailide taga peituvat tervikut. Korrektselt süstematiseeritud arvestus muudab ettevõtte kulud “läbipaistvaks”, võimaldades juhtkonnal eristada ebaolulisi kulusid olulistest, avastada varakult ebaefektiivsed tegevused ning suunata vabanenud ressursid põhitegevuse kasvule.

Ärimaailma arengud pakuvad kõigile uusi võimalusi ka raamatupidamises, pannes ettevõtjad üha nutikamaid konkurentsieeliseid otsima. Agressiivne ja innovatiivne tänapäev asendab aeglase mineviku. Kiire otsustamine on edu eelduseks. Korrektse info õigeaegsest valdamisest saab pideva muutumise keskkonnas trump, e-arvete kasutuselevõtt on selle heaks näiteks.

Tavapärase arvepidamise kõrval pakume abi omahinna arvestamisel, kliendi kasumlikkuse mõõtmisel, projektidele kulutatud ressursside (materjal, tööjõud, üldkulud jms.) jälgimisel ning palju muud. Kui huvitab, kuidas aitab nutikas raamatupidamine naelapead tabada, võta meiega ühendust.

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teade