Go to Top

Online raamatupidamine

Mitmed e-arved

Online raamatupidamine sobib kõigile ettevõtetele, kes soovivad jooksvalt saada ülevaadet oma firma tegevustest.

Soovitame siin kasutada mõnda pilvetarkvara. Parim kui tarkvara võimaldab arveid ülesse laadida ja allkirjastada. Grow pakub omalt poolt lisaks e-arvetele arve aadressiteenust, kus kõik Teie e-maili aadressile saadetud arved laetakse 24-tunni jooksul raamatupidamise programmi. Samas paralleelselt imporditakse automaatselt raamatupidamise programmi e-arved. Kõik e-arvete süsteemiga liitunud, saavad ise tasuta välja saata müügiarveid e-arvetena oma klientidele.
Programmist on võimalik teha otse reaalajas tasumised panka ja importida laekumised, mis annavad võimaluse reaalse seisu jälgimiseks täpselt nii sagedasti kui ise soovite.

Grow tervikuna on avatud innovaatilistele lahendustele:

  • Grow oli esimene 100% paberivaba raamatupidamisbüroo.
  • Meil on töötav e-arvete süsteem, paralleelsena töötab digiarhiiv.
  • Töötleme, importime ja ekspordime faile raamatupidamise programmide ja teiste programmide vahel.

Tule meile nõustamisele ja saame koos välja valida sobiva lahenduse ja tarkvara. Grow raamatupidmise klientidele seadistame e-arvete infovahetuse firmade vahel tööpäeva jooksul ja seadistus on tasuta* (va. e-arved panka), teisetele vastavalt kokkuleppele.

Palun kirjuta meile, kui selline teenus tundus just sulle sobiv.

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teade

* Seadistused on tasuta järgmistele programmidele: Directo, HansaRaama (StandardBooks),

Online raamatupidamisega sobib kokku ka lihtne raamatupidamisteenus, kus on võimalus soovi korral ise sisestada andmeid. Sel juhul raamatupidaja vaatab korda kuus üle kogu sisestatud informatsiooni ja vajadusele parandab või lisab uusi andmeid. Selline kombineeritud variant on ettevõttele kindlasti kõige odavam.

Lihtne raamatupidamisteenus sobib väiksematele ettevõtetele, mille igapäevaste tehingute maht on väike ning juhtkond ei vaja keerukat raamatupidamist ja detailseid juhtimisaruandeid. Selle teenuse rõhuasetus on soodsal hinnal.

Lihtne raamatupidamisteenus sisaldab kõige olulisemat, mis on vajalik ettevõtte kohustusliku raamatupidamisarvestuse tegemiseks igati kvaliteetsel tasemel.

Teenuse raames kajastame majandustehingud, teeme maksuarvestuse, esitame maksudeklaratsioonid ning koostame igakuiselt põhiaruanded. Soovi korral on võimalik on-line tarkvarasse ise andmeid sisestada, otse panka tasumisi teha ja erinevaid aruandeid vaadata.

Ühtlasi anname jooksvalt nõu igapäevastes jooksvates küsimustes, tehingute kajastamises maksustamise aspektist jms. Mõistagi koostame ka ettevõtte aastaaruande.