Go to Top

Grow Finance

Grow on parim garantii, mille Te oma firmale kasvuks saate anda. Pakume kindlust, et Teie firmas kasvab vaid see, mida Teie soovite, lisaks kahtlemata ka vabadust keskendumaks vaid oma ettevõtte põhitegevusele.

Grow on pikaajalise kogemusega raamatupidamise ja finantsjuhtimise teenuseid pakkuv ettevõte. Grow kui kaubamärk on Eestis tuntud juba aastast 2000. Tänasel päeval, kuuludes rahvusvahelisse organisatsiooni GGI (www.ggi.com), saame pakkuda oma klientidele mitmekülgset ja maailmatasemel tunnustatud teenust.

Oleme esimene 100% paberivaba raamatupidamisbüroo. Meil on töötav e-arvete süsteem, paralleelsena töötab digiarhiiv. Suudame töödelda ja importida faile raamatupidamise programmidesse ja samuti ka vastupidiselt  eksportida.

Oleme laiendanud oma teenuseportfelli eeskätt ettevõtlust arendavate teenustega. Pakume tuge äriplaanide koostamisel, nõustame ja aitame vormistada toetustaotlusi. Lisaks muidugi pakume ka traditsioonilisi äri- ja finantsjuhtimisteenuseid.

Meie töötajate pühendumus ja pikaajaline kogemus aitab Teil saavutada oma ettevõtmistes maksimaalseid tulemusi. Meie kompetents raamatupidamises, maksunduses, finants – või ärijuhtmises on saavutatud läbi pidevate erialaste täiendkoolituste. Seda kompetentsi pakume ka Teile.